Jak se k nám dostanete

Doprava MHD

Nejpohodlněji se k nám dostanete městskou hromadnou dopravou – naše notářská kancelář se nachází pouhých 100 m od tramvajové zastávky Jindřišská (linky č. 2, 3, 5, 6, 9, 14, 15, 24 a 26).

V okruhu 300 metrů od naší kanceláře (tj. cca 5 min chůze) se nachází též tramvajová zastávka Hlavní nádraží (tramvajové linky č. 3, 5, 8, 9, 14, 15 a 26) a Masarykovo nádraží (tramvajové linky č. 2, 3, 6, 8, 14, 15, 24 a 26), dále stanice metra Hlavní nádraží (linka C) a Náměstí republiky (linka B) a železniční stanice Hlavní nádraží a Masarykovo nádraží.

Doprava autem

Pokud k nám pojedete autem, vozidlo můžete zaparkovat na parkovišti přímo na Senovážném náměstí. Parkoviště je placené (sazba 40 Kč/h) a nachází se za Jindřišskou věží.

Další možnosti parkování nabízí placená parkoviště u Hlavního nádraží či na Náměstí republiky, oranžová zóna v Senovážné ulici (stání max. 2h s placením pomocí parkovacího automatu se sazbou 40 Kč/h) a zelené zóny v Opletalově ulici (stání max. 6 hodin s placením pomocí parkovacího automatu se sazbou 30 Kč/h).

V ostatních ulicích v okolí se nachází modré zóny, kde je stání povoleno pouze rezidentům či abonentům na základě zakoupené parkovací karty.

Po vstupu do budovy

Po vstupu do budovy č. p. 23 projdete rovně okolo vrátnice přes dvůr do budovy D do 1. patra (po schodech či výtahem). Dále Vás již povedou šipky na stěnách.

V případě potřeby Vám poradí na vrátnici nebo zavolejte přímo do naší kanceláře a my Vás k nám nasměrujeme. Přístup do naší notářské kanceláře je bezbariérový, dostanete se k nám i na invalidním vozíku či s dětským kočárkem.